عنوان : برگزاری دوره آموزشی نورو سایكولوژی حیا به همت امور بانوان و خانواده دانشگاه علوم پزشكی اهواز
کد خبر : ۶۸۸۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ 
ساعت : ۱۴:۵۵:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری دوره آموزشی نورو سایکولوژی حیا به همت امور بانوان و خانواده دانشگاه علوم پزشکی اهواز

شنبه 23 دیماه 96، دوره آموزشی با موضوع « نورو سایکولوژی حیا » با حضور دکتر مرعشی استاد و عضو هیات علمی گروه روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز بعنوان مدرس،خانم صبیحه ضیاغم مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و خانواده دانشگاه، اعضاء معزز هیئت علمی و جمعی از کارکنان در تالار شهداء برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه که به همت حوزه امور بانوان و خانواده دانشگاه علوم پزشکی اهواز، برگزار شده بود، ضیاغم در خصوص برگزاری برنامه ها و دوره های آموزشی 3 ماهه چهارم سال جاری که جهت پرسنل تدوین شده اند، مطالبی را ارائه کرد.

 

تشریح مراحل تکمیلی حیا از بدو تولد تا بزرگسالی، توصیف مراحل تکمیل حیا و حجاب از جمله مطالب ارائه شده در این کارگاه بوده است .

طی این کارگاه آموزشی دکتر مرعشی حجاب را بعنوان تمرینی برای رشد و تعالی خواند و گفت: بطور مثال حجاب پوششی – حجاب کلامی – حجاب نگاه – حجاب راه رفتن – حجاب .... که همه این موضوعات در قرآن کریم و رساله احکام توضیح داده شده است تاثیر بسزایی در رشد شخصیت انسانها دارد.

وی طی این کارگاه، اهمیت امنیتی خانواده را مورد بررسی قرار داد و افزود: جهت رشد شخصیت فرزند انسان به صورت متعادلی  نیاز به دو نوع محبت اعم از مادرانه و پدرانه است.

گفتنی است ارتباط تحریک جنسی با خشونت و همچنین نقش خانواده در میزان حیای دختران از دیگر موارد مطرح شده در این کارگاه بوده است.بازگشت           چاپ چاپ         
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به حوزه امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشد

V5.1.0.0