عنوان : در اولین روز از هفته دفاع مقدس نمایشگاه "هنوز ادامه دارد....
کد خبر : ۵۴۱۱۰
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ 
ساعت : ۱۴:۲۹:۱۸
چهارشنبه 31 شهریور ماه 95 و همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس نمایشگاه "هنوز ادامه دارد......" با حضور دکتر اسماعیل ایدنی رئیس داشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی-دانشجویی،صبیحه ضیاغم مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان، دکتر بیژن حسین پور مدیر امور دانشجویی و مهندس مهدی بهمنش مدیر تربیت بدنی افتتاح شد.

ضیاغم در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه با تبریک دهه ی گرامیداشت ولایت و امامت و هم چنین آغاز هفته ی دفاع مقدس بیان داشت: در این نمایشگاه تلاش شده است وقایع قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، جنگ نرم  و شهدای مدافع حرم به خوبی انعکاس داده شود و گوشه ای از تلاش ها و فعالیت های مادران و خواهران بسیجی و آنهایی که در جبهه های جنگ حق علیه باطل حضور مستمر داشتند، به نمایش گذاشته شود.

وی تصریح کرد: همچنین در این نمایشگاه سعی شده است با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و امام خمینی (ره) در خصوص جنگ نرم، رسالت دانشگاهیان و مسئله ی بسیج جامعه دانشگاهی، نکات خوبی به مخاطبان انتقال داده شود.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان در خصوص پیام نمایشگاه بیان داشت: ما همه پیرو خط رهبر و ولایت هستیم و به اهدافی که شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم داشتند اعتقاد راسخ داریم، ما جامعه دانشگاهی تا آخرین نفس مستحکم و مقتدر در این راه گام بر می داریم.

ضیاغم با اشاره به اینکه در این نمایشگاه ماکتی از کلیه ادوات جنگی، کتاب هایی با محوریت زن و دفاع مقدس و محصولات فرهنگی با 40 درصد تخفیف ارائه شده است، گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته از چهارشنبه 31 شهریو ماه 1395 لغایت 6 مهرماه از ساعت 8:30 تا 15 برپا می باشد.

وی همچنین حرکت کاروان راهیان نور ویژه بانوان برای دومین سال پیاپی را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس برشمرد و افزود: این کاروان پنج شنبه 8 مهرماه 1395 به مقصد منطقه طلاییه و مزار شهدای هویزه حرکت می کند.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان در پایان اظهار کرد: ثبت نام اردوی راهیان نور طبق یک سری تقسیم بندی ها و مکاتباتی که هر کدام از واحدها انجام داده اند صورت پذیرفته که مشاوران امور بانوان و خانواده در هر حوزه عهده دار ثبت نام از شرکت کنندگان می باشند و از بین ثبت نام کنندگان 120 تا 140 نفر برای اعزام به اردو راهیان نور انتخاب می شوند.بازگشت           چاپ چاپ         
 
 
 
  • دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
  • ایران - اهواز - کد پستی : 15794-61357
  • صندوق پستی : 159
  • تلفن : 60-3367543-0611
  • پست الکترونیکی : info@ajums.ac.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشد
Copyright 2014 - Ajums Web Development Group
 

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8